Sn. Ali Mutlu önderliğinde sektörde 39 yılımızı tamamladık.

Firmamız 1982 yılında mekanik tesisat sektöründe Sn. Ali MUTLU tarafından kurulmuş olup, 1997 yılında Fethi CAN, 2015’ te Emre MUTLU ortaklığı ile MUTLU CAN Mühendislik Ltd. Şti ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan itibaren Türkiye’nin her köşesinde birçok Alışveriş Merkezi, Otel, Konut, İdari bina ve endüstriyel tesis inşaatlarında önemli görevler üstlenmiş ve hepsini başarı ile tamamlamıştır.

Sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima, Havalandırma, Otomatik Kontrol, Bina Otomasyon Sistemi, Mutfak, Çamaşırhane, Yangın Söndürme tesisatı işleriyle genişletmiş ve tahhüt, projelendirme, mühendislik, müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır.

Uygulamasını yaptığımız başlıca bina ve tesis grupları; Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Fabrikalar, Resmi Kurumlar, Toplu Lüks Konutlar, İş Merkezleri, Endüstriyel Tesisler, Spor Tesisleri, Termal Tesisler, Otel ve Konaklama tesisleri olarak sıralanabilir.

Firmamız, sektörde limited şirket olarak 1997 yılından beri hizmet vermekle beraber gerek kurucu ve ortakları, gerekse profesyonel kadrosuyla otuz dokuz yılı aşkın tesisat tecrübe ve kültürünü bünyesinde barındırmaktadır. Birlikte çalıştığımız ana yüklenici ve taahhüt firmaları ile faaliyet alanlarımıza giren konulardaki tüm uygulamalarında gerekli teknik bilgi ve gerektiğinde proje, keşif, ve şartname hazırlanması, ayrıca ilgili konulardaki sorunlarına optimal mühendislik çözümleri üretmek firmamızın ana prensibidir.

Çalışma alanlarında uzmanlaşmış teknik personelimiz, sektörün önde gelen tedarikçileriyle yoğun işbirliği içinde yürütülen tüm uygulamalarımızda, gerek büro gerekse saha hizmetlerinde karşılaşılacak tüm sorunlarda teorik ve pratik her türlü çözümü üretecek bilgi ve beceriye sahip olup, aynı zamanda gerekli tüm ekipman, takım, binek ve nakliye türü araçlar ile teçhizat firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Mühendislik Hizmetleri

En yeni teknoloji ile mekanik işlerinize profesyonel çözümler.

30 yılı aşkın tecrübemiz ile tüm mekanik işlerinize profesyonel çözümler getiriyoruz.

Türkiye genelinde Oteller, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Lüks Konutlar, Lüks Villalar, Fabrika ve Resmi Kurum binalarından oluşan 83 proje tamamlanmıştır. Her yıl Türkiye genelinde bunlar gibi nitelikli projelerde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Başlıca alanlarımız, Sıhhi Tesisat, Isıtma ve Soğutma Tesisatı, Yangın Tesisatı, Havalandırma Tesisatı, Buhar Tesisatı, Hijyenik Özel İmalatlar, Otomasyon Hizmetleri olarak sıralanmaktadır.

GRUP ŞİRKETLERİ